INTENCJE MSZALNE: 18 X — 24 X 2021 r.

 

Poniedziałek

18 X

700   


1700  

1)   Dariusza Juszczaka
2)    Adama Juszczaka – int. Margarety i Krzysztofa Młynarzy z dziećmi 


Różaniec.  Władysława Janika – int. rodziny Janików z Borowa  

Wtorek

19 X

700   

1700  

 Czesławę Mielczarek

(37 rocznica śmierci ks. J. Popiełuszki)
Różaniec.   
Marię i Jerzego Janiaków w 20 rocz. śmierci

Środa

20 X

700    

1700  

  Marzenę Hendrysiak  
 
  

Różaniec.  W intencji Agnieszki i Pawła z racji 20 – lecia ślubu dziękczynna z prośbą o Boże błogosław. na dalsze lata życia i o błogosławieństwo dla tych, których otaczają miłością  

Czwartek

21 X

700   

1700 

 Zygmunta Ignaczaka

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Intencja z Nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

Piątek

22 X

700   


1700  

 Stanisława Kasperka
   
 Różaniec.   Stanisława Kaciupę – int. syna Jarosława z Damianem

Sobota

23 X

700   

1700  
1800   

Nie ma mszy św.

 

O Boże błogosławieństwo dla nowożeńców: Marceliny Grzesiak i Dawida Pastoka

Różaniec.
1)   Karolinę i Wiktora Szczepankiewiczów
2)    Marię Marczak w 2 rocz. śmierci   

Niedziela

XXX

 Okresu Zwykłego

24 X

Niedziela Misyjna

800   

1000 


 


1200  


1630  

Zenobię i Władysława Klibrów  


1)  Za PARAFIAN
2)  Z racji 80 rocznicy urodzin i 60 lat śpiewu w chórze Lucyny Wojtaszek z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Niej i jej Najbliższych

   Bazylego Tułacza w 4 rocz. śmierci


Nabożeństwo Różańcowe.
Józefa, Eugenię Stanisława Klibrów, Stanisława Janiaka

 

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

Czwartek  21  X  2021, godz. 17 00

Intencje ogólne:

O powołania kapłańskie i zakonne z parafii. Za ofiarodawców na prace prowadzone w parafii i opiekę św. Józefa nad tymi pracami. O Boże błogosławieństwo dla Ojczyzny, o pokój społeczny i Boże błogosławieństwo dla rządzących krajem, by jak najlepiej służyli Ojczyźnie. O ustanie pandemii.

O opiekę i błogosł. Boże dla Agnieszki. O zdrowie dla ks. Leszka, Anety, Włodzimierza, Janiny i Rozalii. O Boże błogosławieństwo dla Nauczycieli i Pracowników szkolnictwa.

Za zmarłych:

bpów: Stanisława Zdzitowieckiego, Jana Zarębę, Romana Andrzejewskiego, Czesława Lewandowskiego, kapłanów: Pawła Patockiego, Adama Marczewskiego, Tadeusza Sobczaka, Wojciecha Krupopa, Wincentego Dudka, Franciszka Jóźwiaka, Władysława Gisztra, Mariana Rzeszewskiego, Mieczysława Wojciechowskiego, Mariana Marguża, Lucjana Andrzejczaka, Lucjana Kurzawskiego, Stanisława Perlińskiego, Stanisława Piotrowskiego, Józefa Sieradzana, Wiktora Baranowskiego, Bogumiła Jóźwiaka, Jana Anklewicza, Bogusława Adamusa, Józefa Dębińskiego, Pawła Kasprzaka, Władysława Mrozińskiego, Zenona Banasiaka, Ryszarda Tuzina, siostrę Władysławę, siostrę Charitas,  poległych i pomordowanych w obronie Ojczyzny na przestrzeni wieków, szczególnie Żołnierzy Niezłomnych, ofiary II wojny światowej i za Powstańców Warszawskich a wśród nich por. Annę Hołubowicz-Gadkowską.

 

Modlimy się za zmarłych:Krzysztofa Bogaczyńskiego, Piotra Krystyniaka, Jadwigę Janik,  Adama Juszczaka, Iwonę Gruszkę, Stanisława Małeckiego, Mieczysława Zimnego, Pierra Olignego (czyt. Oliniego),  Dawida Małeckiego, Wandę Malec, Stanisława Śniegułę, Macieja Kaczmarka, Stanisława Kusia, Jerzego Melkę, Apolonię, Zygmunta Nurków i Kazimierza Sobczaka, Zenona Wielgusiaka, Józefę Cieślak, Piotra Suchorskiego, Jerzego Myserę, Bożenę Sowę, Danielę i Józefa Klibrów, Jana Sowę, Mariannę Sztanderę. Jolantę Adamiak, Kazimierza Olejnika, Mariannę i Jana Łuczaków, Jadwigę i Władysława Warszewskich, Jolantę Nowińską, Lecha Kasika, Krystynę Jaśkiewicz,  Wiesławę Zimną, Kazimierę i Bazylego Tułaczów, Hieronimę i Michała Świeców, Jadwigę Olejniczak, Teresę Glapińską, Urszulę Woźniak, Macieja Świerka, Mariana Drożdża, Aleksandrę i Ryszarda Klibrów, Mieczysława Malca, Alfredę i Jana Łańduchów, Józefa Tułacza, Józefa Taterkę, Zdzisława Kosera, Janinę i Józefa Janiaków, Zbigniewa Wieczorka, Macieja Lazarka, Edwarda Pilasa, Jana Sowę, Irenę i Zenona Fitów, Józefę i Józefa Szychtów,  Jadwigę Ciuruś, Leszka Kowalika, Wandę i Antoniego Janiaków, Helenę Modławską, Pelagię, Józefa i Piotra Jarychów, Mariannę, Józefa i Leona Litwów, Lesławę Łenczuk, Irenę Oleszczuk, Józefa Sieradzkiego, zmarłych Nauczycieli i Pracowników szkolnictwa, oczyszczających się w czyśćcu.