Administrator

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających stronę internetową Parafii Opatówek i jednocześnie zapraszam serdecznie do jej współtworzenia, poprzez przesyłanie swoich sugestii co do treści strony, jak również posiadanych przez Państwa fotografii lub innych materiałów związanych z naszą Parafią.
Na pewno Wasze dobre rady i przesłane informacje pozwolą wzbogacić strony w nowe treści i dzieląc się nimi wzmacniać więzi parafialnej wspólnoty.

Nie jest to adres do żadnego z księży pracujących w Parafii Opatówek i nie są przez tę skrzynkę załatwiane prywatne sprawy Parafian.