Zapowiedzi przedmałżeńskie

Statut 527. Pierwszego Synodu Diecezji Kaliskiej 2007-2009:

Zapowiedzi przedślubne powinny się podane do publicznej wiadomości w ogłoszeniach duszpasterskich lub wywieszone na tablicy ogłoszeń przez dwie niedziele lub święta nakazane w parafiach zamieszkania narzeczonych oraz w parafiach ostatnich sześciu miesięcy zamieszkania każdego z nich.

Związek małżeński mają zawrzeć następujące osoby:

1. Daria Sowa zam. Borów, par. Opatówek i Marcin Michalak zam. w Namysłaki, par. Kaliszkowice Kaliskie, oboje stanu wolnego.

2. Dawid Michał Grzesiak zam. w Cieni Drugiej, par. Opatówek i Kinga Barbara Jasińska zam w par. Lisków, oboje stanu wolnego.

3.  Adam Sylwester Kolasa zam. w par. Tubądzin i Roksana Graczyk zam. w par. Opatówek, oboje stanu wolnego.

4.  Marek Bogumił Kuświk zam. w par. Tłokinia Kościelna i Anna Agnieszka Zimna zam. w par. Opatówek, oboje stanu wolnego

Młodych polecamy modlitwie, a kto by znał kanoniczne przeszkody do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego w sumieniu jest zobowiązany zgłosić to do kancelarii parafialnej.

Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Opatówku umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.