Zapowiedzi przedmałżeńskie

Statut 527. Pierwszego Synodu Diecezji Kaliskiej 2007-2009:

Zapowiedzi przedślubne powinny się podane do publicznej wiadomości w ogłoszeniach duszpasterskich lub wywieszone na tablicy ogłoszeń przez dwie niedziele lub święta nakazane w parafiach zamieszkania narzeczonych oraz w parafiach ostatnich sześciu miesięcy zamieszkania każdego z nich.

Związek małżeński mają zawrzeć następujące osoby:

1. Agnieszka Justyna Kujawa, panna zam. w Cieni Folwark, par. Najśw. Serca Pana Jezusa w Opatówku i Tomasz Zimny, kawaler zam. w Opatówku

2. Mateusz Piotr Malec, kaw. zam. w par. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Opatówku i Jadwiga Aleksandra Świątek, panna zam. w par. Iwanowice.

3. Michał Prus, kaw. zam. w Cieni Pierwszej w par. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Opatówku i Karolina Raczyk, panna zam. w par. Skalmierzyce.

4. Patryk Marcin Ignaszak, kaw. zam. w par. Borków Stary i Aleksandra Ślesińska, panna zam. w par. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Opatówku.

5.  Marcin Matysiak, kaw. zam. w par. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Opatówku i Monika Anna Dziuba, panna zam. w Macewie w par. pw. Św. Bartłomieja w Kucharach.

Młodych polecamy modlitwie, a kto by znał kanoniczne przeszkody do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego w sumieniu jest zobowiązany zgłosić to do kancelarii parafialnej.

Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Opatówku umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.