Zapowiedzi przedmałżeńskie

Statut 527. Pierwszego Synodu Diecezji Kaliskiej 2007-2009:

Zapowiedzi przedślubne powinny się podane do publicznej wiadomości w ogłoszeniach duszpasterskich lub wywieszone na tablicy ogłoszeń przez dwie niedziele lub święta nakazane w parafiach zamieszkania narzeczonych oraz w parafiach ostatnich sześciu miesięcy zamieszkania każdego z nich.

Związek małżeński mają zawrzeć następujące osoby:

 

1. Maciej Wywijas, kawaler zam. w par. pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Opatówku i Martyna Anna Rusiecka panna zam. w parafii Opatrzności Bożej w Kaliszu.

2.  Michał Gawron, kawaler zam. w par. pw. Świętego Jana Pawła II w Kaliszu i Justyna Kępa, panna zam. w par. pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Opatówku 

 

 

 

 

 

Młodych polecamy modlitwie, a kto by znał kanoniczne przeszkody do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego w sumieniu jest zobowiązany zgłosić to do kancelarii parafialnej.

Administrator danych osobowych informuje, że dane osobowe dotyczące zapowiedzi przedślubnych zawarte na stronie parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Opatówku umieszczone zostały za zgodą osób, których dane dotyczą.