Zapowiedź pielgrzymki

 

12 września 2021 r. kard. Stefan Wyszyński zostanie błogosławionym. Beatyfikacja Prymasa Tysiąclecia odbędzie się w Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie i zostanie połączona z wyniesieniem do chwały ołtarzy matki Elżbiety Róży Czackiej

 

O świętości kard. Stefana Wyszyńskiego przekonane było szerokie grono ludzi wiele lat temu. Oprócz wyjątkowego wydarzenia, jakim będzie oficjalna beatyfikacja Czcigodnego Sługi Bożego kard. Stefana Wyszyńskiego, chcemy zaprosić Państwa do odwiedzenia miejsc, które związane sąz działalnością Prymasa Tysiąclecia.

 

Kard. Stefan Wyszyński zostawił wiele śladów na polskiej ziemi. Urodzony jeszcze pod zaborami w Zuzeli we wschodniej części Mazowsza, posługiwał jako biskup w Warszawie, Gnieźnie i Lublinie. Więziony był na Warmii i w Bieszczadach.

 

Wszystko postawiłem na Maryję - to hasło autokarowej pielgrzymki szlakiem kardynała Stefana Wyszyńskiego. Pielgrzymka będzie miała charakter dziękczynienia za dar beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia. Organizatorem pielgrzymki jest Radio Rodzina Diecezji Kaliskiej przy współpracy z biurem pielgrzymkowym Orlando Travel.

 

TERMIN: 18-24 września 2021 r.

CENA: 1390 PLN/os.

PROGRAM: Gniezno, Biskupin, Włocławek, Rywałd, Stoczek Klasztorny, Gietrzwałd,Zuzela, Warszawa, Kozłówka, Lublin, Komańcza, Łagiewniki, Częstochowa.

ZAPISY I BLIŻSZE INFORMACJE:

Redakcja Radia Rodzina Diecezji Kaliskiej

ul. Złota 144, 62-800 Kalisz

tel. 62/766 89 09 lub 603 562 897