OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA III NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU ( 7 III 2021 r. )

 

 

 

1.           W poniedziałek od godz. 1700 do 1800 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji drogich naszemu sercu Pań oraz w intencji rekolekcji i rodzin naszej parafii. O godz. 1800 msza św. w intencji Niewiast z prośbą o Boże błogosławieństwo, by Panie jak najlepiej realizowały swoje powołanie, służąc Bogu i ludziom. W poniedziałek kancelaria parafialna nieczynna.

 

2.           Jest do nabycia prasa katolicka: Opiekun, Gość Niedzielny, Niedziela, Mały Gość Niedzielny oraz są interesujące książki o tematyce religijnej m.in. O naśladowaniu Chrystusa Tomasza ά Kempis  i inne.

 

3.           W sobotni wieczór13marca niedzielną Mszą św. o g. 1800 rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, które będzie prowadził znany nam już ks. Marcin Ołów, kapłan diec. ełckiej. Uczyńmy wszystko, by zachowując przepisy pandemiczne jak najlepiej wykorzystać ten czas łaski czy to w świątyni czy też korzystając z transmisji internetowej z naszej świątyni. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 1200 nauka stanowa dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

 

4.           Serdecznie zachęcamy do uczestniczenia w nabożeństwach: Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 1700 i Gorzkich Żali w niedziele Wielkiego Postu o godz. 1630. Na sumienie rodziców kładziemy sprawę uczestnictwa dzieci i młodzieży w tych nabożeństwach czy to w świątyni czy też dzięki transmisji internetowej w rodzinie, czyli domowym Kościele.W czwartki zapraszamy na Nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego w czasie którego modlimy się o Boże błogosławieństwo na rekolekcje parafialne dla dorosłych, dzieci i młodzieży.                                                                         proboszcz