OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ III ADWENTU (13 XII 2020 r.)

 

1.      Wszystkim Parafianom, którzy uczynili wszystko, by uczestniczyć w tegorocznych Rekolekcjach Adwentowych czy to w świątyni czy to dzięki transmisji internetowej gratulujemy mądrej decyzji i dziękujemy za właściwe skorzystanie z czasu łaski.   

2.       Jest do nabycia prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Anioł Stróż. Są książki o tematyce religijnej m.in. Ewangelia 2021, Zabawa z magnesami. Opowieści Biblii i in.

3.       Za pośrednictwem Konferencji Episkopatu Polski, Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej, zwraca się z gorącym apelem do wszystkich osób, które przeszły chorobę COVID-19 o oddawanie osocza. Jak czytamy w Apelu: Badania naukowe potwierdzają, że osocze ozdrowieńców, podane we wczesnej fazie choroby, może zmniejszyć ryzyko zgonu […]. Dawcą może być każdy ozdrowieniec. Wystarczy zgłosić się – nie wcześniej niż po miesiącu od wyzdrowienia – do regionalnego centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa […]”. Wszystkim, którzy pozytywnie odpowiedzą na Apel serdecznie dziękujemy.

4.W piątek o godz. 1830 Msza św. o błogosławieństwa.                                                                                                          Proboszcz