OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ XXVI OKRESU ZWYKŁEGO (27 IX 2020 r.)

 

1.         W czwartek 1 października rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. W dni powszednie z wyjątkiem soboty różaniec o godz. 1700. Zaraz po nabożeństwie Msza św. W niedziele różaniec o godz. 1630. Z racji nabożeństwa różańcowego kancelaria parafialna w poniedziałek, piątek i sobotę jest czynna tak jak dotychczas tj. o g. 900 a w pozostałe dni tygodnia tj. we wtorek, środę i czwartek pół godziny po mszy św. wieczorowej. Różaniec prowadzą: w poniedziałki klasy: 0, 1 i 2 wraz z rodzicami, we wtorki kl. 3 i 4, w środy kl. 7 i 8, w czwartki schola i ministranci, w piątki klasy:  5 i 6 a w soboty i niedziele na przemian Żywy Różaniec, Grupa O. Pio, Grupa Oliwkowa. W tym dniu poświęcenie na nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego różańców dla dzieci pierwszokomunijnych.

2.         Jest prasa katolicka: Opiekun, Niedziela, Gość Niedzielny, Apostolstwo Chorych, a dla dzieci Tęcza. Dla młodszej młodzieży Mały Gość Niedzielny. kalendarze diecezjalne na 2021 r. i książki o tematyce religijnej m.in. Różaniec z grudką ziemi z Góry Oliwnej, Broń, która zmienia świat, Ewangelia 2021 oraz przepiękne opracowanie ewangelii świątecznych i niedzielnych dla dzieci na rok 2021 oraz makieta do samodzielnego złożenia dla dzieci: Maryja objawiła się w Fatimie i inne.       

3.         W tym tygodniu Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź rano tylko przed Mszą św., a po południu od godz. 1600. Msze św. w tym tygodniu wg podanego planu odprawiania.

4.         Bóg zapłać za składane ofiary do puszek na rzecz poszkodowanych przez pożar na wyspie Lesbos.                                                                                             Proboszcz