OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ XXI OKRESU ZWYKŁEGO (23 VIII 2020 r.)

1.         W środę 26 sierpnia urocz. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej Msze św.: we wtorek wieczór o g. 1800 a w dzień uroczystości o godz. 800, 1100 i 1800. Na mszę św. o g. 1800 zapraszamy wszystkich uczestników Pieszej Pielgrzymki Grupy Oliwkowej do Częstochowy i jej Przyjaciół i Dobroczyńców. Dziękując Maryi za opiekę w czasie pielgrzymowania prośmy Ją o opiekę na przyszły już rok i o szybkie ustanie pandemii, by przyszłoroczna pielgrzymka mogła odbyć się w bezpiecznych warunkach dla zdrowia.

2.       Jest prasa katolicka: Opiekun, i pozostałe czasopisma, które rozprowadzamy. Są książki o tematyce religijnej m.in. książka lokalnej pisarki p. Marianny Kocembowej o pielgrzymowaniu z naszej parafii na Jasną Górę od 1936 r. i inne.

3.        Msze św. w tym tygodniu wg porządku podanego w gablotce parafialnej. W piątek po Mszy św. wieczorowej Grupa O. Pio poprowadzi nabożeństwo Drogi Krzyżowej.