OGŁOSZENIA NA XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (5 VII 2020 r.)

 

1.      Wszystkim, odpoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy pięknej pogody i pogłębienia przyjaźni z Bogiem przy korzystaniu z wypoczynku na łonie przyrody. Pracującym zaś na roli i w innych zakładach pracy życzymy Bożego błogosławieństwa i obfitych owoców swego wysiłku. Odpoczywając, pamiętajmy o przestrzeganiu zaleceń epidemicznych. Obfitości Bożego błogosławieństwa.  

2.        Jest do nabycia prasa katolicka: Opiekun, Niedziela, Gość Niedzielny(m.in. z interesującą wiadomością o skutecznym leczeniu stawów), Anioł Stróżz plakatem i płytą CD, Tęcza, Mały Gość Niedzielny, Miłujcie się a w nim m.in. Nawrócenie Emila Zoli, pisarza i mistrza loży masońskiej, Manuel, mały wojownik Światła, Na ringu z narkotykami i inne). Są interesujące książki m.in. Tarcza Najświętszego Serca Jezusowego, Moja msza święta, Cud w Legnicy i inne.

3.       Msze św. w tym tygodniu według wywieszonego w gablotce planu.

4.           W sobotę 11 lipca święto św. Benedykta, patrona Europy. Za Jego wstawiennictwem prośmy Boga o mądrość dla mieszkańców Europy, by swój wspólny Dom budowali w oparciu o prawdę ewangeliczną, prośmy także o ustanie pandemii.  

5.        Kancelaria Parafialna w ciągu wakacji jest czynna we wtorki  i  czwartki od godz. 1700 do 1745, aw soboty  od godz. 900 do 945.

6.    W przyszłą niedzielę 12 lipca w Sali OSP w Opatówku, ul. Łódzka w godzinach od 900 do 1300 będzie przeprowadzona akcja poboru krwi. Zachęcamy Parafian i mieszkańców gminy, by odpowiadając na ten apel, jeśli stan zdrowia im na to pozwala, zechcieli przekazać swój dar serca potrzebującym płynu życia, którym jest krew bliźnich.                                                                                                                                                                                                                                      Proboszcz