OGŁOSZENIA NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (28 VI 2020 r.)

 

1.             W poniedziałek 29 VI uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 800, 1100 i 1800. Taca z tego dnia przeznaczona jest na Świętopietrze. Tak ułóżmy sobie zajęcia, by uczestniczyć w tym dniu we mszy św.

 

2.              Wszystkim, korzystającym w tym roku z wakacji i urlopów życzymy pięknej pogody
i pogłębienia przyjaźni z Bogiem przy korzystaniu z wypoczynku na łonie przyrody. Prosimy, by pamiętać o przestrzeganiu zasad epidemicznych, by czas wypoczynku przeżyć w zdrowiu i radości. Dla pracujących na roli i w innych zakładach pracy prosimy o Boże błogosławieństwo i obfite owoce pracy. W przyszłą niedzielę na Mszy św. za Parafian modlimy się o dobre urodzaje.

 

3.         W tym tygodniu Pierwszy Piątek miesiąca. Msze św. rano o g. 700 i po południu o g. 1700. Spowiedź przed Mszą św. rano a po południu od godz. 1600. Czas adoracji Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie od g. 1600 do 1700,wykorzystajmy na jak najlepsze przygotowanie się do spowiedzi a następnie  podziękowanie za łaskę przebaczenia grzechów.

 

5.        Msze św. w tym tygodniu według wywieszonego w gablotce planu.

 

6.    Kancelaria Parafialna w ciągu wakacji jest czynna we wtorki  i  czwartki od godz. 1700 do 1745, aw soboty  od godz. 900do945.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                              Proboszcz