OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA IV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ W ŚWIĘTO OFIAROWANIA PAŃSKIEGO (2 II 2020 r.)

1.                    W czwartek 6 lutego przeżywamy odpust św. Doroty, pierwszej Patronki naszej parafii. Jako ludzie wierzący i parafianie opatóweccy powinniśmy w tym dniu uczestniczyć we Mszy św. Msze św. o godz. 800, suma za Parafian o godz.1100  i wieczorem o g. 1800. Sumę odprawi i kazania wygłosi ks. mgr Władysław Łuczuk. W tym dniu Kancelaria parafialna będzie nieczynna.

2.    W tym tygodniu przypada Pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź rano przed Mszą św. i w razie potrzeby po mszy św., a po południu od godz. 1600 a o godz. 1700 Msza św.

3.        Jest do nabycia prasa katolicka: Opiekun, Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Anioł Stróż.  Jest Pismo św. Nowego Testamentu wydane dużą czcionką. Są książki o tematyce religijnej m.in. 10 ateistów zmienia autobus, 365 rozważań o Eucharystii, Kardynał Stefan Wyszyński. Prymas Tysiąclecia i inne.

4.      Dziękujemy za ofiary składane dziś do puszek na pomoc dla sióstr klauzurowych z racji obchodzonego 2 lutego Dnia Życia Konsekrowanego, serdeczne Bóg zapłać.

5.             W poniedziałek nie ma Mszy św. wieczorem a w pozostałe dni tygodnia msze św. według podanego planu w gablotce parafialnej. W poniedziałek sprawy kancelaryjne proszę załatwiać po mszy św. porannej.                                                                                                                                                                                                                                                 Proboszcz