OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE W III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (26 I 2020 r.)

1.                 W tym tygodniu Pierwsza sobota miesiąca – o godz. 700 Msza św. wynagradzająca N.M.P. za zniewagi Jej wyrządzone i wyrządzane przez Parafian i naród.

2.      W niedzielę 2 lutego obchodzimy w liturgii święto OFIAROWANIA PAŃSKIEGO, nazywane popularnieświętem MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ. Msze św. tak jak w każdą niedzielę tj. w sobotni wieczór o g. 1800 a wciągu dnia o godz. 800, 1000, 1200 i  o godz. 1700 w czasie którejszczególniej modlimy się za zmarłychtragicznie w wypadku przed 45 laty: proboszcza naszej parafii ks. kan. Mariana Bruzdę i wikariusza ks. Stefana Czerwińskiego oraz ks. Le­onarda Kryściaka, proboszcza z Tłokini — serdecznie zapraszamy do wspólnoty modlitwy w Ich intencji. Błogosławieństwo świec na każdej Mszy św.

3.          Jest do nabycia prasa katolicka nowy numer Opiekuna, Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Apostolstwa Chorych, Małego Gościa Niedzielnego, Anioła Stróża z płytą dvd.Są książki o tematyce religijnej.

4.   Z racji  obchodzonego 2 lutego Dnia Życia Konsekrowanego, tak jak co roku wspomożemy  Siostry Klauzurowe, składając w przyszłą niedzielę na ten cel ofiary do puszek – za okazane serce serdeczne: Bóg zapłać.

5.               Do soboty włącznie porządek Mszy św. i kancelarii tak jak w czasie kolędy. Uprzejmie prosimy, by Ci z Parafian, którzy nie mogli przyjąć kolędy w wyznaczonym czasie zechcieli w tym tygodniu umówić się indywidualnie na kolędę uzupełniającą. W poniedziałek nie będzie możliwości załatwienia spraw kancelaryjnych.

                                                                                                                     Proboszcz