Ogłoszenia duszpasterskie na II Niedzielę po Narodzeniu Pańskim (5 I 2020)

1.  Jutro 6 stycznia w poniedziałek przezywamy uroczystość Objawienia Pańskiego nazywaną popularnie uroczystością Trzech Króli. Msze św. tak jak w niedzielę. Na każdej Mszy św. pobłogosławienie kredy i kadzidła. Taca przeznaczona jest na misje.            

2.        W przyszłą niedzielę przeżywamy w liturgii Niedzielę Chrztu Pana Jezusa w Jordanie. Kończy ona liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego. Odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dzieci, przygotowujących się do Pierwszego pełnego uczestnictwa we Mszy św. na Mszy św. o godz. 1000

3.       Jest do nabycia prasa katolicka Opiekun, Niedziela, Gość Niedzielny, Anioł Stróż. Są książki religijne m.in. Ewangelia 2020, Szopka Bożonarodzeniowa dla dzieci i in.

4.    W niedzielę 19 stycznia ks. prof. Dariusz Kwiatkowski zaprezentuje nam swoją książkę, poświęconą Eucharystii pod tytułem Poznać, pokochać i żyć Eucharystią.  

                                                                                                             Proboszcz  

  Porządek kolędy w tym tygodniu:

 

Poniedziałek 6 stycznia 2020 r. od godz. 1500: ul. Szkolna Bl. A: jeden ksiądz, począwszy od nr 1 mieszkania, Bl. B: drugi ksiądz, począwszy od nr 1 mieszkania a po ich skończeniu wejdziemy do Bl. C.

Wtorek 7 stycznia od g. 900 ul. Tadeusza Kościuszki, począwszy od pp. Brodziaków a drugi ksiądz rozpocznie od g. 1500 od p. Tomasza Niegowskiego.

Środa 8 stycznia od godz. 900 ul. Świętego Jana dwóch księży: jeden rozpocznie od p. Haliny Posiłek a drugi od strony Tłokini – uprzejmie prosimy o przyjazd po drugiego  księdza o godz. 830.

Czwartek 9 stycznia od godz. 900 Rogatka: jeden ksiądz

Piątek 10 stycznia od godz. 900 ul. Poniatowskiego tylko nr 2 łącznie z blokiem zwanym „Duńczykiem” jeden ksiądz a drugi ksiądz od godz. 900 Cienia Trzecia

Sobota 11 stycznia: od g. 900  ul. Poniatowskiego pozostała część dwóch księży: jeden od pp. Woźniaków a drugi od p. Ernesta Sieradzkiego

Niedziela 12 stycznia od godz. 1500  ul. Działkowa: dwóch księży: jeden rozpocznie od p. Barbary Sośnicy a drugi od nr 2 od pp. Danuty i Jerzego Żulickich

Poniedziałek 13 stycznia od g. 900 Szulec                                                     

                                                                                                             Proboszcz