OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA ŚWIĘTO NAJŚWIĘTSZEJ RODZINY (29 XII 2019 r.)

1.                        We wtorek 31 grudnia o godz. 1700na zakończenieRoku Cywilnego 2019nabożeństwo przebłagalno - dziękczynnea następnie Msza św. z uroczystościŚwiętej Bożej Rodzicielkiz przeproszeniem za grzechy w mijającym roku, z prośbą o Boże błogosławieństwo na Nowy 2020 Rok.

2.                       1 stycznia we wtorek uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze św. tak jak w niedzielę. Po zabawach sylwestrowych rozpocznijmy z Bogiem Nowy 2020 Rok.

3.                       W tym tygodniu 3 stycznia Pierwszy Piątek miesiąca. Spowiedź rano przed Mszą św. a po południu od g. 1600 a następnie Msza św. o g. 1700. Prosilibyśmy aby ze spowiedzi korzystać w ciągu tygodnia przed ranną mszą św.

4.                       W przyszłą niedzielę 5 stycznia po Mszy św. o g. 1200 krótkie spotkanie z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych.

5.                       Jest do nabycia prasa katolicka nowy nr Opiekuna, Niedzieli, Gościa Niedzielnego i inne. Są książki religijne m.in. Ewangelia 2020, specyficznykalendarz miesięczny: We dwoje przez 365 dni (dla męża i żony), Miłość budzi nadzieję każdego dnia z myślami ks. Jana Twardowskiego oraz Biblia dla mężczyzn na każdy dzień roku i in.

Porządek kolędy w tym tygodniu:

Poniedziałek 30 grudnia od godz. 900:

Borów wieś od p. Mirosława Gruszki jeden ksiądz a drugi ksiądz od pp. Rogów

Wtorek 31 grudnia od godz. 900:

Borów tylko tzw. pola – jeden ksiądz

ul. Kasprzaka, począwszy od nr 1 pp. Zielińskich – jeden ksiądz

Czwartek 2 stycznia od godz. 900:

ul. Łódzka numery parzyste i nieparzyste, począwszy od strony stacji benzynowej dwóch księży

Piątek 3 stycznia od godz. 900:

Cienia Pierwsza: jeden ksiądz

Cienia Folwark:  drugi ksiądz

Sobota 4 stycznia od godz. 900: