OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ III ADWENTU (15 XII 2019 r.)

1.              Wszystkim Parafianom, którzy uczynili wszystko, by uczestniczyć w tegorocznych Rekolekcjach Adwentowych gratulujemy mądrej decyzji i dziękujemy za właściwe skorzystanie z czasu łaski.   

2.               W poniedziałek 16 grudnia i w sobotę 21 grudnia z racji odrabiania spowiedzi rekolekcyjnej w Dekanacie Kancelaria Parafialna będzie nieczynna!

3.                  Jest do nabycia prasa katolicka: nowy nr Opiekunaze śpiewnikiem kolęd, Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny. Są książki o tematyce religijnej m.in. Ewangelia 2020, Zabawa z magnesami. Boże Narodzenie i Zabawa z magnesami. Opowieści Biblii. Są jeszcze bilety na Betlejem Polskie.

                                                                                                                                                                       Proboszcz