OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ XXV OKRESU ZWYKŁEGO (22 IX 2019 r.)

1.    26 września na nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego rozpoczniemy nowennę do św. Michała Archanioła, przygotowującą nas do misji parafialnych, które rozpoczynamy w pierwszą niedzielę października niedzielną Mszą św. w sobotni wieczór. Z tego tytułu prosimy o liczny udział we mszy św. wieczorowej każdego dnia. Zaangażujmy się wszyscy w tę ważną dla parafii sprawę.   

2.    W czwartek na nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego zostaną także pobłogosławione różańce dzieciom przygotowującym się do I-szej Komunii św. a także innym osobom, które mają nowe różańce. Zachęcamy, by dzieci z innych klas a szczególnie z klasy drugiej, które do I-szej Komunii św. pójdą dopiero w 2021 r. też przyszły ze swymi różańcami do ich pobłogosławienia i korzystały z nich w ciągu roku w indywidualnej czy też zbiorowej modlitwie. Dzieciom przygotowującym się do I-szej Komunii św. zostaną rozdane indeksy.

3.   Jest prasa katolicka: nowy nr Opiekunai pozostałe czasopisma, a dla dzieci Anioł Stróż, Tęcza. Dla młodzieży Mały Gość Niedzielny z przydatnym prezentem w życiu codziennym. Są książki o tematyce religijnej m.in. Różaniec z grudką ziemi z Góry Oliwnej, Mój anioł i ja i inne.       

4.  W piątek po Mszy św. Grupa O.Pio poprowadzi nabożeństwo Drogi Krzyżowej w intencji Zmarłych.  

5.        Żywy Różaniec organizuje pielgrzymkę do Częstochowy na niedzielę 6 października na odpust Matki Bożej Różańcowej. Koszt 40 zł. Zapisy u p. Teresy Lintner lub w zakrystii u p. Andrzeja. Zbiórka przy kościele i wyjazd o g. 700.

6.        Msze św. w tym tygodniu według wywieszonego planu w gablotce parafialnej.
                                                                                                                  
Proboszcz