OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ XXI OKRESU ZWYKŁEGO (25 VIII 2019 r.)

 1.         W poniedziałek 26 sierpnia urocz. Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej Msze św. o godz. 800, 1100 i 1800. Na mszę św. o g. 1800 zapraszamy wszystkich uczestników Pieszej Pielgrzymki Grupy Oliwkowej do Częstochowy i jej Przyjaciół i Dobroczyńców. W ich intencji zostanie odprawiona Msza św. Dziękując Maryi za opiekę w czasie pielgrzymowania prośmy Ją o opiekę na przyszły już rok.         

2.        Jest prasa katolicka: Opiekuni pozostałe czasopisma, które rozprowadzamy. Są książki o tematyce religijnej m.in. Dzienniczek siostry Faustyny i Ewangelia 2020 r.

3.        Msze św. w tym tygodniu wg porządku podanego w gablotce parafialnej.
W piątek 30 sierpnia po Mszy św. wieczorowej Grupa O. Pio poprowadzi nabożeństwo Drogi Krzyżowej.

4.      W czwartek na nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego i w przyszłą niedzielę 1 września w 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej szczególnie będziemy się modlić o pokój w Ojczyźnie, Europie i na świecie oraz za ofiary II wojny światowej.                                                                                                Proboszcz