OGŁOSZENIA NA XIV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (7 VII 2019 r.)

1.                Wszystkim, odpoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy pięknej pogody
i pogłębienia przyjaźni z Bogiem przy korzystaniu z wypoczynku na łonie przyrody. Pracującym zaś na roli i w innych zakładach pracy życzymy Bożego błogosławieństwa
i obfitych owoców swego wysiłku.

2.          Jest do nabycia prasa katolicka: Opiekun, Miłujcie się, Niedziela, Gość Niedzielny, Cuda i Łaski Boże, Anioł Stróż i Mały Gość Niedzielny
z plastikową bransoletką. Są interesujące książki.

3.             Msze św. według wywieszonego w gablotce planu.

4.       W czwartek 11 lipca święto św. Benedykta, patrona Europy. Za Jego wstawiennictwem prośmy Boga o mądrość dla mieszkańców Europy, by swój wspólny Dom budowali w oparciu o prawdę ewangeliczną.  

5.         W sobotę 13 lipca po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na nabożeństwo Różańca Fatimskiego.

6.       Kancelaria Parafialna w ciągu wakacji jest czynna we wtorki  i  czwartki od godz. 1700 do 1745, aw soboty  od godz. 900 do 945.

7.     23 lipca br. w poradni Humieja&Pokojowy  Medical Centrum będzie można skorzystać z ważnych badań, stanowiących profilaktykę udarowo-zawałową – więcej danych na afiszu w gablotce parafialnej.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                Proboszcz