OGŁOSZENIA NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (30 VI 2019 r.)

1.       Wszystkim, odpoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy pięknej pogody i pogłębienia przyjaźni z Bogiem przy korzystaniu z wypoczynku na łonie przyrody. Pracującym zaś na roli i w innych zakładach pracy życzymy Bożego błogosławieństwa i obfitych owoców swego wysiłku. W niedzielę na Mszy św. za Parafian modlimy się o dobre urodzaje.

2.          Jest do nabycia prasa katolicka: Opiekun, Niedziela, Gość Niedzielny oraz Mały Gość Niedzielny z plastykową bransoletką na rękę.

3.        W tym tygodniu Pierwszy Czwartek miesiąca – modlitwa i Msza św. w Narodowym Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu w intencji rodzin i obrony poczętego życia, transmitowane przez telewizję Trwam i radio Maryja oraz radio Rodzina. W naszej parafii po mszy św. wieczornej godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji powołań.   

4.        W tym tygodniu Pierwszy Piątek miesiąca. Msze św. rano o g. 700  i po południu o g. 1700. Spowiedź przed Mszą św. rano a po południu od godz. 1600. Po raz pierwszy wprowadzamy w czasie spowiedzi od g. 1600 do 1700 adorację Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie, byśmy mieli okazję do trwania przy Nim utajonym w Najświętszym Sakramencie, by jak najlepiej przygotować się do spowiedzi a następnie  podziękować za łaskę przebaczenia grzechów.

5.        Msze św. w tym tygodniu według wywieszonego w gablotce planu.

6.      Kancelaria Parafialna w ciągu wakacji jest czynna we wtorki  i  czwartki od godz. 1700 do 1745, aw soboty  od godz. 900do945.

                                                                                                                                                                                                      Proboszcz