OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE W III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (27 I 2019 r.)

1.         W tym tygodniu Pierwszy piątek miesiąca – do południa spowiedź tylko przed mszą św. a po południu od g. 1600 a o 1700 Msza św.

 2.     W sobotę 2 lutego obchodzimy w liturgii święto OFIAROWANIA PAŃSKIEGO, nazywane popularnie świętem MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ. Msze św. o godz. 800, 1100 a o g. 1800 Msza św. z niedzieli. Na Mszy św. o godz. 1100 modlimy się za zmarłych tragicznie przed 44 laty w wypadku: proboszcza naszej parafii ks. kan. Mariana Bruzdę i wikariusza ks. Stefana Czerwińskiego oraz ks. Le­onarda Kryściaka, proboszcza z Tłokini — serdecznie zapraszamy do wspólnoty modlitwy w Ich intencji. Błogosławieństwo świec na Mszy św. o g. 800 i 1100. O godz. 1800 zapraszamy na Mszę św. w intencji Grupy Oliwkowej, Jej Przyjaciół i dobroczyńców oraz za zmarłych Pielgrzymów. Po Mszy św. noworoczne spotkanie w Sali GOK-u.

 3.     Jest do nabycia prasa katolicka nowy numer Opiekuna, Niedzieli, Gościa Niedzielnegoz filmem Bóg nie umarł, Apostolstwa Chorych, Mały Gość Niedzielny. Jest Pismo św. Nowego Testamentu wydane grubą czcionką. Są książki o tematyce religijnej m.in. 10 ateistów zmienia autobus, Poradnik i modlitewnik dla Chorych czynić dobro cierpieniem.

 4.          Z racji  obchodzonego 2 lutego Dnia Życia Konsekrowanego, tak jak co roku wspomożemy  Siostry Klauzurowe, składając w przyszłą niedzielę na ten cel ofiary do puszek – za okazane serce serdeczne: Bóg zapłać.

     5.     Do czwartku włącznie porządek Mszy św. i kancelarii tak jak w czasie kolędy. W poniedziałek kolędę na ul. Kwiatowej od g. 1700.  Uprzejmie prosimy, by Ci z Parafian, którzy nie mogli przyjąć kolędy w wyznaczonym czasie zechcieli w tym tygodniu umówić się indywidualnie na kolędę uzupełniającą.                                                                                                                                                                     Proboszcz