OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ III ADWENTU (16 XII 2018 r.)

1.            Wszystkim Parafianom, którzy uczynili wszystko, by uczestniczyć w tegorocznych Rekolekcjach Adwentowych gratulujemy mądrej decyzji i dziękujemy za właściwe skorzystanie z czasu łaski.   

2.       W poniedziałek 17 grudnia i we wtorek 18 grudnia z racji odrabiania spowiedzi rekolekcyjnej w Dekanacie Kancelaria Parafialna będzie nieczynna!

3.       Jest do nabycia prasa katolicka: nowy nr Opiekunaze śpiewnikiem kolęd, Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny. Są książki o tematyce religijnej m.in. Ewangelia 2019, Boże Narodzenie. Zabawa z magnesami, Myśl właściwie, żyj szczęśliwie. 365 refleksji na każdy dzień z abp. Fultonem J. Sheenem, Kalendarz Rolników, O aniołach stróżach. Historie niebiańskich odwiedzin i inne. Nabywamy świece adwentowe rozprowadzane przez Caritas po parafiach w ramach Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

4.     W poniedziałek po roratach spotkanie z ministrantami szkoły podstawowej i gimnazjum. W środę hala dla ministrantów i chórku o g. 1900 a od 2000 do 2100dla starszych ministrantów. W czwartek o g. 1900 oaza rodzin. W piątek o g. 1800  oaza dla młodzieży. Dziś w niedzielę po mszy św. o g. 1200 spotkanie z Chórkiem.                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Proboszcz