OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ XXXIII OKRESU ZWYKŁEGO (18 XI 2018 r.)

1.      W przyszłą niedzielę przeżywamy uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o g. 1000 zostanie odprawione nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem wraz z Aktem Przyjęcia Jezusa za Króla. Uczestnicząc w tym nabożeństwie możemy, pod zwykłymi warunkami, zyskać odpust  zupełny. Po Mszy św. o g.1000 spotkanie z chętnymi na nauki przedmałżeńskie. Uczestniczący w naukach przedmałżeńskich uczestniczą najpierw we Mszy św. o g. 1000.

2.         Do kancelarii parafialnej możemy zgłaszać za drogich naszemu sercu zmarłych na wypominki całoroczne.

3.            Jest prasa katolicka: Opiekun, Niedziela, Gość Niedzielny, Cuda i Łaski a dla dzieci Tęcza, dla młodzieży Mały Gość Niedzielny. Są pozycje o tematyce religijnej m.in. dla dzieci pierwszokomunijnych: Przyjdź do, mnie Jezu, Modlitewnik św. Józefa, Odkrywcy wieczności. Historia tych, którzy zasmakowali nieba i  inne.

4.            W przyszłą sobotę odbędą się spotkania dla kandydatów do sakramentu Bierzmowania: o godz. 815 - dziewczęta kl. 8 SP, o godz.915 - chłopcy kl. 8 SP, o godz. 1015 - dziewczęta kl. 3 GIM a o godz. 1115 chłopcy kl. 3 GIM. Proszę zabrać ze sobą Pismo Święte. Obecność obowiązkowa. 

5.                    W tym tygodniu nie ma Mszy św. rano we wtorek. W poniedziałek i piątek Kancelaria parafialna będzie nieczynna.

6.            Od 16 listopada przeżywamy Nowennę, przygotowującą nas do uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata.  

7.          W gablotce parafialnej jest wywieszone podziękowanie za tegoroczną zbiórkę
1 grosz za 1 kilometr wraz z Dyplomem Wdzięczności dla Parafian.        


                                                                                                                                                                         Proboszcz