OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ XXVII OKRESU ZWYKŁEGO (7 X 2018 r.)

1.         W  sobotę 13 października zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo różańca fatimskiego, które rozpocznie się po Mszy św. wieczorowej o g. 1845 i zakończy Procesją Różańcową ulicami Opatówka. Proszę zabrać ze sobą świece lub pochodnie.

2.        W Dniu Edukacji Narodowej 14 października różaniec ofiarujemy w intencji Nauczycieli i Wychowawców oraz pozostałych Pracowników szkolnictwa.

3.        Jest prasa katolicka: nowy nr Opiekuna, Miłujcie się, WPiS, Gość Niedzielny z płytą dvd z filmem Sprawa Chrystusa i pozostałe czasopisma, a dla dzieci Anioł Stróż. Dla młodzieży Mały Gość Niedzielny z dziesiątką różańca na rękę. Jest Kalendarz Rolników, są kalendarze diecezjalne i książki o tematyce religijnej.  

4.   W czwartek 11 października o g. 1700 na nabożeństwie różańcowym rozdanie indeksów kandydatom do sakramentu Bierzmowania z klas siódmy szkoły podstawowej a po mszy św. spotkanie z ich rodzicami lub opiekunami.

5.        W przyszłą niedzielę z racji Dnia Papieskiego zbiórka do puszek przed świątynią na Papieski Fundusz Stypendialny – za wsparcie budowy tego żywego pomnika ku czci św. Jana Pawła II serdeczne Bóg zapłać.

6.         Z racji wizytacji kanonicznej w dekanacie w par. Rajsko zajęcia z ministrantami na hali sportowej odwołane. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 1700 spotkanie z sympatykami i miłośnikami turystyki rowerowej. Spotkanie będzie dotyczyło organizowania pielgrzymek rowerowych i krajoznawczych.

7.        28 października organizowany jest wyjazd do Łodzi na Mszę św. o uzdrowienia. Koszt 25 zł. zapisy u ks. Karola.

8.      W poniedziałek i środę Kancelaria Parafialna nieczynna.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Proboszcz