OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ XXV OKRESU ZWYKŁEGO (23 IX 2018 r.)

1.       W środę 26 września przeżywamy w parafii wizytację kanoniczną ks. biskupa Stanisława Napierały. Jest to wydarzenie dotyczące całej parafii. Dlatego prosimy wiernych o liczny udział we Mszy św. o godz. 1700 w czasie której Ksiądz Biskup udzieli sakramentu Bierzmowania 36 osobowej grupie młodzieży parafii. W przeddzień czyli we wtorek o g. 1700 spowiedź dla kandydatów do Bierzmowania, ich rodziców, świadków i innych, którzy zechcą skorzystać ze spowiedzi. Będzie kilku spowiedników. Osobę, która zamówiła mszę św. na środę o godz. 1800 prosimy o kontakt.   

2.    Jest prasa katolicka: nowy nr Opiekuna i pozostałe czasopisma, a dla dzieci Anioł Stróż, Tęcza. Dla młodzieży Mały Gość Niedzielny z dziesiątka różańca na rękę. Są książki o tematyce religijnej m.in. Różaniec z grudką ziemi z Góry Oliwnej, Duch Święty rozdaje prezenty. Pamiątka Sakramentu Bierzmowania – może być pięknym prezentem od kochających rodziców, dziadków, chrzestnych, świadków Bierzmowania czy też kolegów lub koleżanek.  

3.    W czwartek na nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego zostaną pobłogosławione różańce dzieciom przygotowującym się do I-szej Komunii św. a także innym osobom, które mają nowe różańce. Zachęcamy, by dzieci z drugiej klasy, które do I-szej Komunii św. pójdą w 2020 r. teraz też przyszły ze swymi różańcami do ich pobłogosławienia i korzystały z nich w ciągu roku w indywidualnej czy też zbiorowej modlitwie.   

4.   W piątek po Mszy św. Grupa O.Pio poprowadzi nabożeństwo Drogi Krzyżowej w intencji Zmarłych.  

5.      Żywy Różaniec organizuje pielgrzymkę do Częstochowy na niedzielę 7 października na odpust Matki Bożej Różańcowej. Koszt 40 zł. Zapisy w zakrystii u p. Andrzeja lub u p. Sabiny.

8.   Dziś młodzież będzie rozprowadzała przed świątynią gustownie wykonane zakładki do książek. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na dofinansowanie wyjazdów młodzieży czy to na rekolekcje, czy też dni skupienia. Za wsparcie tej inicjatywy serdeczne Bóg zapłać. 

9.    We wtorek i środę tj. 25 i 26 września Kancelaria Parafialna nieczynna.

                                                                 Proboszcz