OGŁOSZENIA NA XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (1 VII 2018 r.)

1.       Wszystkim, odpoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy pięknej pogody i pogłębienia przyjaźni z Bogiem przy korzystaniu z wypoczynku na łonie przyrody. Pracującym zaś na roli i w innych zakładach pracy życzymy Bożego błogosławieństwa i obfitych owoców swego wysiłku.

2.      Jest do nabycia prasa katolicka: Opiekun, Miłujcie się, nowy nr WPIS-u. Są pozostałe czasopisma, które rozprowadzamy w parafii a wśród nich Tęcza dla dzieci od 3 – 4 roku życia. Są interesujące książki m.in. Nutka wakacyjna, Twoje życie nowe rozmowy z dziewczyną, Maryja płacze na Ukrainie, modlitewnik o świętych kapłanów, Miód ze skały. Historie nawróconych Żydów, i inne.

3.        W tym tygodniu Pierwszy Czwartek miesiąca – modlitwa i Msza św. w Narodowym Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu w intencji rodzin i obrony poczętego życia, transmitowane przez telewizję Trwam i radio Maryja.  

4.     W tym tygodniu Pierwszy Piątek miesiąca. Msze św. rano o g. 700  i po południu o g. 1700. Spowiedź przed Mszą św. rano a po południu od godz. 1600. Proszę korzystać ze spowiedzi w ciągu tygodnia przed wieczorową mszą św.

5.      Msze św. według wywieszonego w gablotce planu.

6.    Kancelaria Parafialna w ciągu wakacji jest czynna we wtorki  i  czwartki od godz. 1700 do 1745, a w soboty  od godz. 900do945.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Proboszcz