OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE W VI NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ ( 6 V 2018 r. )

1    W przyszłą niedzielę przeżywamy uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po Mszy św. o g. 1700 zapraszamy na pierwszy w tym roku różaniec fatimski. Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestniczenia w nabożeństwach majowych.

2.         We wtorek 8 maja przeżywamy w liturgii uroczystość św. Stanisława bpa i męczennika, głównego patrona Polski. Prośmy za Jego wstawiennictwem o pomyślność dla Ojczyzny i mądre stanowienie w niej prawa.

3.      Jest do nabycia nowy numer Opiekuna, Gościa Niedzielnego, Miłujcie się, Niedzieli, WPIS-u, Apostolstwa Chorych.Dla dzieci: Tęcza, Anioł Stróż. Dla młodzieży Mały Gość Niedzielny, Wzrastanie. Są książki o tematyce religijnej m. in. Zobaczyć niebo. Historie prawdziwe. W zakrystii można nabyć Pismo św. Stary i Nowy Testament, wyd. tzw. oazowe, które jest prezentem dla dzieci komunii św. rocznicowej .

4.        Już dziś informujemy Wiernych, że Msza św. wraz z wypominkami za zmarłych w święto N.M.P. Matki Kościoła zostanie odprawiona na naszym cmentarzu w poniedziałek 21 maja o g. 1800.

5.         W czwartek po nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego i mszy św. zebranie z rodzicami dzieci, przeżywającymi w tym roku rocznicę swej Pierwszej komunii św.  W poniedziałek i środę nie ma Mszy św. rano.

6.              Wspólnota Magnifikat z Kalisza zaprasza każdego kto chce ożywić swoją wiarę na rekolekcje Seminarium odnowy wiary: szczegóły na afiszu wywieszonym w gablotce parafialnej.