OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE W II NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO ( 8 IV 2018 r. )

1.       W poniedziałek 9 kwietnia z racji pielgrzymki kapłanów naszej Diecezji do św. Józefa Kancelaria parafialna będzie nieczynna. W tym dniu przeżywamy w liturgii uroczystość Zwiastowania Pańskiego, która z racji przepisów liturgicznych nie mogła być obchodzona 25 marca. Msza św. w tym dniu będzie tylko o g. 1800 w czasie której dzieci przygotowujące się do Pierwszego pełnego uczestnictwa we mszy św. zostaną oddane pod opiekę Matki Najświętszej a dzieci rocznicowe ponowią swój akt oddania się Matce Bożej.   

2.          Dziś po Mszy św. jest możliwość ucałowania relikwii św. Faustyny.

3.          Jest do nabycia nowy numer Opiekuna, Gościa Niedzielnego, Miłujcie się, Niedzieli, WPIS-u, Apostolstwa Chorych.Dla dzieci: Tęcza, Anioł Stróż.  Dla młodzieży Mały Gość Niedzielny, Wzrastanie. Są książki o tematyce religijnej.

4.            W przyszłą sobotę spotkanie kandydatów do sakramentu Bierzmowania
       o   godz. 900 dla dziewcząt kl. 7 szkoły podstawowej i 2 gimnazjum, a o godz. 1000
          
 młodzieńcy kl. 7 szkoły podstawowej i 2 gimnazjum. Na spotkanie przynosimy
       Pismo św.  

5.                 W tym tygodniu nie ma Mszy św. rano w poniedziałek i środę.

                                                                                                                                                    proboszcz