OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU ( 18 III 2018 r. )

1.         Dziękujemy Bogu za dar czasu rekolekcyjnego dla dorosłych, dzieci i młodzieży i gratulujemy wszystkim, którzy ten dar dobrze wykorzystali na wzór roztropnych niewiast ewangelicznych.

2.          W poniedziałek 19 marca uroczystość Św. Józefa, Głównego Patrona naszej Diecezji. Msze św.  u nas o godz. 700 i 1800. Suma odpustowa w Narodowym Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu o g. 1200.  Kancelaria Parafialna nie będzie czynna.

3.          W piątek 23 marca Droga Krzyżowa w świątyni rano po Mszy św. o g. 700. Nie ma Mszy św. wieczorem. O godz. 1600 nabożeństwo Drogi Krzyżowej rozpoczynamy
w Borowie, począwszy od posesji pp. Rogów przez wieś do posesji p. Mirosława Gruszki.  Do uczestniczenia w Drodze Krzyżowej serdecznie zaprasza wszystkich Parafian wspólnota wioski Borów.

4.        Za tydzień Niedziela Palmowa. Pobłogosławienie Palm iProcesja z palmami przed Mszą św. za Parafian o godz. 1200!!! Uroczystość Zwiastowania N.M.P. zgodnie z przepisami prawa liturgicznego będzie obchodzona 9 kwietnia.

5.          Bóg zapłać za ofiary składane dziś na kwiaty i wystrój Grobu Pańskiego. Na ten cel można składać także ofiary do puszki na lewym filarze świątyni.

6.         Jest do nabycia nowy numer Opiekuna, Gościa Niedzielnego, Miłujcie się, Niedzieli, Cudów i Łask, WPIS-u, Apostolstwa Chorych.Dla dzieci: Tęcza, Anioł Stróż. Dla młodzieży Mały Gość Niedzielny, Wzrastanie.

7.         W czwartek 22 marca na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego zapraszamy rodziców dzieci pierwszokomunijnych a po Mszy św. zebranie z rodzicami. 

8.        W poniedziałek po mszy św. wieczorowej spotkanie dla dzieci od kl. IV szkoły podstawowej i młodzieży z gimnazjum w ramach utworzenia grupy oazowej. We wtorek po Mszy św. wieczorowej zebranie z rodzicami kandydatów do sakramentu Bierzmowania.
W środę nie ma Mszy św. rannej.

9.        W czwartek po Mszy św. wieczorowej katecheza dla dorosłych – objaśnienia związane z Pismem św. – przynosimy Nowy i Stary Testament.

10.    W sobotę o g. 1000 spotkanie z ministrantami ze szkoły podstawowej do klasy piątej.

11.       24 marca b.r. pielgrzymka Niewiast do Narodowego Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu. Program Pielgrzymki wywieszony jest w gablotce parafialnej.
                                                                                                           proboszcz