OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA V NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (4 II 2018 r.)

1.     We wtorek 6 lutego przeżywamy odpust św. Doroty, pierwszej Patronki naszej parafii. Jako ludzie wierzący i parafianie opatóweccy powinniśmy uczestniczyć we Mszy św. Msze św. o godz. 800, suma za Parafian o godz.1100  i wieczorem o g. 1800. Kazania wygłosi i sumę odprawi proboszcz z Mieleszyna, dobrze nam znany, ks. Mariusz Kubisiak, który prowadził u nas rekolekcje adwentowe.

2.              Jest do nabycia prasa katolicka: nasz diecezjalny Opiekun, nowy nr Wpisu
i pozostałe czasopisma religijne, które rozprowadzamy w parafii w tym d
la dzieci jest nowy nr Anioła Stróża, Tęcza. interesujące pozycje książkowe Z depresji do wiary, Przewodnik dla narzeczonych i młodych małżeństw oraz Dzień dobry Boże – zamyślenia na dobry początek dnia i Dobranoc Boże — zamyślenia na koniec dnia.

3.     Dziękujemy za ofiary składane dziś do puszek na pomoc dla Sióstr Klauzurowych z racji obchodzonego 2 lutego Dnia Życia Konsekrowanego, serdeczne Bóg zapłać.

4.            W poniedziałek i wtorek kancelaria parafialna nieczynna. W piątek o g. 1900 Msza św. o błogosławieństwa.

5.    W przyszłą niedzielę przypada Światowy Dzień Chorego. Diecezjalne obchody tego Dnia odbędą się w Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu o g. 1100 – więcej danych na afiszu w gablotce parafialnej.  

6.        W przyszłą sobotę w kaplicy św. Anny spotkania dla kandydatów do sakramentu Bierzmowania: o g. 830 młodzieńcy z kl. siódmych szkoły podstawowej i drugich gimnazjum; o 930 dziewczęta kl. siódmych szkoły podstawowej i drugich gimnazjum; o g. 1030 dziewczęta kl. trzecich gimnazjum a o g. 1130 młodzieńcy kl. trzecich gimnazjum. Wszyscy przynoszą na spotkanie Pismo św.                                                                                                                                                                                                             Proboszcz