OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ XXXII OKRESU ZWYKŁEGO (12 XI 2017 r.)

1.    Tradycyjnie już w dzisiejszą niedzielę łączymy się z Kościołem prześladowanym.  
Pomagamy naszym braciom modląc się i składając dziś ofiary do puszek – Bóg zapłać.

2.          Pamiętając o wskazaniu św. Ambrożego, O tych, których kochaliśmy za życia nie zapominajmy po śmierci, zgłaszamy do Kancelarii Parafialnej na wypominki całoroczne.

3.         Jest do nabycia prasa katolicka: Opiekun, WPIS, Gość Niedzielny, Niedziela oraz prasa dla dzieci i młodzieży. Są interesujące książki o tematyce patriotycznej dla dzieci
i młodzieży.

4.         Antycypując liturgiczne wspomnienie św. Cecylii Msza św. w intencji Chóru w przyszłą sobotę o godz. 1800. Uczestnicząc w tej Mszy św. wyrazimy m.in. wdzięczność Przyjaciołom i Członkom Chóru za ich wkład w życie liturgiczne parafii. Zapraszamy Parafian do zaangażowania się w działalność Chóru, który działa już 146 lat.

5.       Jak już Państwo zauważyliście uruchomiliśmy ogrzewanie kościoła. W związku z tym prosiłbym o złożenie w przyszłą niedzielę ofiar na tacę na ekogroszek – za zaangażowanie się w tę zbiórkę składamy sobie nawzajem serdeczne Bóg zapłać.

6.      W przyszła środę spotkanie formacyjne dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania  o godz. 1800 na Mszy św. dla chłopców z klasy VII szkoły podstawowej oraz drugiej i trzeciej gimnazjum.

7.          W piątek o o g. 19 30 Msza św. o błogosławieństwo dla wszystkich grup religijnych działających w parafii - serdecznie zapraszamy.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

                                                                                                                                                                               Proboszcz