Ogłoszenia duszpasterskie na XXIX Niedzielę Zwykłą (21 X 2012 r.)

1. Zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych. W czwartek na różaniec zapraszamy młodzież z klas 2 i 3 gimnazjum a po Mszy św. zostajemy na spotkaniu formacyjnym. Msza św. dla młodzieży w piątek o g. 1800  – uczestniczą w niej także kandydaci do sakramentu Bierzmowania wg ustalonego z katechetami porządku.

2. Dzisiejszą Niedzielą rozpoczynamy Tydzień Modlitw za Misje Katolickie pod hasłem: Głosić wiarę z radością.  Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane dziś do puszek na działalność misyjną Kościoła.

3. Są do nabycia: nowy numer Opiekuna, Gościa Niedzielnego, Przewodnika Katolickiego, Cudów i Łask Bożych, Naszej Arki, Apostolstwa Chorych, magazynu kulturalnego: Wiara, Patriotyzmu i Sztuka. Dla dzieci jest Ola i Jaś, Anioł Stróż. Dla młodzieży Wzrastanie i Mały Gość Niedzielny. Dla rodziców są Sygnały troski. Są interesujące książki m.in. Siostra Łucja, Niebo istnieje naprawdę (dla dorosłych i dla dzieci o chłopcu, który odwiedził niebo) i inne.

4. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę są przeznaczone na Świętopietrze.

5. Można zgłaszać do kancelarii wypominki jednorazowe i całoroczne. Podając wypominki jednorazowe proszę zaznaczyć czy mają być czytane na cmentarzu czy w kościele. Pamiętajmy o nauce św. Ambrożego: O tych, których kochaliśmy za życia nie zapominajmy po śmierci. W ich intencji ofiarujmy też swój udział w nabożeństwach różańcowych.

6. Są jeszcze wolne miejsca na Mszę uzdrowienia w Kazimierzu Biskupim 27 X, wyjazd o g. 1100, zapisy u ks. Arkadiusza.

7. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w tym tygodniu na prace w parafii: p. Michalinie Radwańskiej z Trojanowa, p. Teresie Lintner z rodziną z ul. Dziubińskiego, pp. Zdzisławie i Stefanowi Brusiom z ul. Dziubińskiego, p. Irenie Zimnej z ul. Św. Jana, Bl 4B, rodz. Janiaków z Szulca.