OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ XXVII OKRESU ZWYKŁEGO (8 X 2017 r.)

1.         W  piątek 13 października zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo różańca fatimskiego, które rozpocznie się po Mszy św. wieczorowej o g. 1700 i zakończy się  Procesją Różańcową ulicami Opatówka. Proszę zabrać ze sobą świece lub pochodnie. W tym dniu nie ma Mszy św. rano.

2.        W Dniu Edukacji Narodowej 14 października różaniec ofiarujemy w intencji Nauczycieli i Wychowawców oraz pozostałych Pracowników szkolnictwa.

3.      Jest prasa katolicka: nowy nr Opiekuna, Miłujcie się, WPiS (poświęcony w dużej mierze Tadeuszowi Kościuszce), Misje dzisiaj i pozostałe czasopisma, a dla dzieci Anioł Stróż, Tęcza, Świat misji. Dla młodzieży Wzrastanie i Mały Gość Niedzielny z płytą CD z drugą częścią Quo vadis. Są kalendarze diecezjalne oraz książki o tematyce religijnej.  

4.        Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane dziś do puszek na Papieski Fundusz Stypendialny.

5.        W czwartek 12 października o g. 1700 na nabożeństwie różańcowym rozdanie indeksów kandydatom do sakramentu Bierzmowania z klas siódmy szkoły podstawowej oraz spotkanie z ich rodzicami lub opiekunami.

6.        W sobotę zaś 14 października o g. 830 spotkanie z absolwentami gimnazjum przygotowujące bezpośrednio do przyjęcia sakramentu Bierzmowania 22 października, a w niedzielę 15 października o g. 1630 różaniec, Msza św. i poświęcenie krzyży, które młodzieży przekazują ojcowie.                                             
                                                                                                                                                                                  Proboszcz