OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ XXIV OKRESU ZWYKŁEGO (17 IX 2017 r.)

1.        W przyszłą niedzielę przeżywamy w liturgii rocznicę poświęcenia Kościoła Katedralnego, matki wszystkich kościołów w diecezji, a na Mszy św. o g. 1200 będzie pobłogosławienie dzieciom klas pierwszych książek, zeszytów i przyborów szkolnych; młodsze dzieci mogą przynieść ulubioną zabawkę.    

2.     W poniedziałek po Mszy św. o g. 1800 spotkanie z Grupą O. Pio i zelatorkami Żywego Różańca.

3.      Jest prasa katolicka: prosimy, by diecezjalny Opiekun, jak i pozostałe czasopisma, dotarły do naszych rodzin. Dla dzieci są: Anioł Stróż, Tęcza. Są kalendarze diecezjalne na Nowy 2018 Rok, będące cegiełką na utrzymanie seminarium diecezjalnego, któremu powinniśmy okazać serce i pomoc.

4.     Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane dziś po Mszach św. przed kościołem do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

5.     Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 10 do 15 lat do udziału w darmowych warsztatach fotograficznych we wtorki o g. 1700 w salce katechetycznej przy kościele.

6.      W środę spotkanie na Hali Sportowej o g. 1900 z ministrantami i dziećmi ze scholi.

7.      W czwartek spotkanie po Mszy św. wieczorowej z dziećmi przygotowującymi się do Pierwszego pełnego uczestnictwa we Mszy św.

8.    W piątek o g. 1630 spotkanie z kandydatami na ministrantów i ministrantami ze szkoły podstawowej a o g. 2000 ze starszymi ministrantami.          

9.     Pani Dyrektor Publicznego Przedszkola Wesoły Smyk w Opatówku serdecznie zaprasza mieszkańców miasta i gminy Opatówek do zwiedzania nowego przedszkola w sobotę 23 września w godzinach od 1000 do 1500 przy ul. Szkolnej nr 9.

10.       Informujemy, że są planowane spotkania małżeńskie. Zapisy w zakrystii.

11.     Żywy Różaniec organizuje pielgrzymkę do Częstochowy na niedzielę 1 października na odpust Matki Bożej Różańcowej. W drodze powrotnej pojedziemy przez Mieleszyn.    

                                                                                                                                                                                                                                                                                                             Proboszcz