OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ XVIII OKRESU ZWYKŁEGO ŚWIĘTO PRZEMIENIENIA PAŃSKIEGO (6 VIII 2017 r.)

1.         Z radością informujemy, że w środę 9 VIII po Mszy św. o g. 700 wyruszy z naszej świątyni 123 osobowa Grupa Oliwkowa w Pieszej Pielgrzymce do Częstochowy. Serdecznie zapraszamy na odprowadzenie pielgrzymki. Przy ołtarzu Matki Bożej Częstochowskiej można składać intencje modlitewne. W czwartek na Nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego modlimy się w intencji Grupy Oliwkowej, jej Przyjaciół i Darczyńców oraz troszczących się o jej właściwy przebieg.

3.        Jest do nabycia prasa katolicka: Opiekun, Miłujcie się, Cuda i Łaski i pozostałe czasopisma, które rozprowadzamy. Na trasie pielgrzymki spotykamy się z wielkimi przejawami życzliwości – dziękując tym ludziom zostawmy Im jakąś pamiątkę: kartkę z wizerunkiem naszej świątyni, dobrą książkę religijną, np. Ewangelia 2018, czy dla dzieci z serii Kocham Polskę np. o Powstaniu Warszawskim itp.   

4.     13 sierpnia planujemy autokarową pielgrzymkę do Częstochowy na wejście    Pielgrzymki Kaliskiej na Jasną Górę Zwycięstwa. Zapisy w zakrystii. Zaprośmy na tę pielgrzymkę znajomych, rodzinę, przyjaciół. Z Opatówka wyruszamy o godz. 1130, powrót po Apelu Jasnogórskim. Koszt 45 zł. Proszę o zgłoszenia dziś, bym wiedział ilu osobowy zamówić autokar.

5.         13 sierpnia w niedzielę po Mszy św. wieczorowej Różaniec Fatimski – serdecznie zapraszamy do wspólnoty modlitwy. W przyszłą niedzielę taca przeznaczona jest na nasze radio diecezjalne: Radio Rodzina.

7.        Msze św. w tym tygodniu wg podanego planu w gablotce parafialnej.

                                                                                                                          Proboszcz