OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE W UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO ( 28 V 2017 r. )

1.      W przyszłą niedzielę w uroczystość  Zesłania Ducha Świętego na Mszy św. o g. 1000Komunia św. rocznicowa. Przychodzących na tę mszę uprzejmie prosimy, by wybrali sobie inną godzinę, gdyż do świątyni wejdą tylko dzieci, rodzice i zaproszeni przez nich Goście.W czwartek nie ma Mszy św. rano.

2.      W tym tygodniu Pierwszy Piątek miesiąca. Spowiedź rano przed i w czasie mszy św., a po południu od godz. 1600. Uprzejmie prosimy, by ze spowiedzi wraz z dziećmi przygotowującymi się do Komunii św. rocznicowej skorzystali ich rodzice i bliscy.

3.      W piątek 2 VI Kancelaria parafialna będzie nieczynna.

4.         Jest do nabycia nowy numer Opiekuna, Gościa Niedzielnego, Miłujcie się, Niedzieli, nowy nr WPIS-u, Apostolstwa Chorych.Dla dzieci: Tęcza, Ola i Jaś, Anioł Stróż. Dla młodzieży Mały Gość Niedzielny, Wzrastanie. Jest Pismo św. Stary i Nowy Testament, wyd. oazowe, które jest prezentem dla dzieci komunii św. rocznicowej oraz książki o tematyce religijnej m.in. Koronka do M.B. Nieustającej Pomocy.

5.      Już dziś informujemy Wiernych, że Msza św. na cmentarzu grzebalnym wraz z wypominkami za zmarłych, których imiona można zgłaszać w kancelarii parafialnej, zostanie odprawiona w poniedziałek 5 czerwca o g. 1800 w święto N.M.P. Matki Kościoła.

6.      W dn. od 10 do 11 czerwca zapraszamy na pielgrzymkę do Krakowa — Łagiewnik. Wyruszamy spod kościoła 10 czerwca o g. 1100. Koszt 50 zł. Zapisy do 7 czerwca w zakrystii lub u ks. Jacka.

7.       Serdecznie zapraszamy wiernych do uczestniczenia w sobotę 3 czerwca w sanktuarium św. Józefa w Kaliszu w uroczystości 25-lecia diecezji kaliskiej i 20 rocznicy wizyty św. Jana Pawła II w Kaliszu. Uroczystości na zewnątrz świątyni rozpoczną się koncertem Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego o g. 1100.
O g. 1200 Msza św. dziękczynna pod przewodnictwem J. Em. Ks. Kardynała Stanisława Dziwisza. Od g. 1530 do 1745spotkanie dla młodzieży: koncert zespołu Tratwa Music Project, świadectwa uczestników ŚDM, koncert Mate. O.

8.     W przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na świątynię Opatrzności Bożej - votum narodu.