GŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE W V NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ ( 14 V 2017 r. )

1.      Wszystkim Parafianom, którzy troszcząc się o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii uczestniczyli w minionym tygodniu w adoracji Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie Ołtarza lub w inny sposób prosili Pana żniwa, by posłał robotników na swoje żniwo składamy serdeczne Bóg zapłać. Dziękujemy także za ofiary złożone dziś na tacę na potrzeby naszego seminarium.

2.          Z racji 100 - lecia objawień Matki Bożej w Fatmie i kanonizacji Dzieci Fatimskich można dziś nabyć przed kościołem pamiątkowe magnesy. Dochód jest przeznaczony dla dzieci z naszej parafii.  

     3.        Jest do nabycia nowy numer Opiekuna, Gościa Niedzielnego, Miłujcie się,  
      Niedzieli, WPIS-u
, Apostolstwa Chorych.Dla dzieci: Tęcza, Ola i Jaś,
     Anioł Stróż. Dla
młodzieży Mały Gość Niedzielny, Wzrastanie. Są książki o
      tematyce religijnej
szczególnie związanej z Fatimą. Dla dzieci przedszkolnych i z   
    zerówki i pierwszej klasy jest makieta do samodzielnego złożenia o objawieniach
    Maryi w Fatimie.

                                                                                                            proboszcz