Ogłoszenia duszpasterskie w Poniedziałek w Oktawie Wielkanocy(17 IV 2017 r.)

1.          Dziś w drugi dzień świąt Wielkiej Nocy nie ma Mszy św. o godz. 1700. Na
g. 1500 dziś i do soboty włącznie zapraszamy do wspólnoty modlitwy na
Godzinę Miłosierdzia. Tą nowenną przygotowujemy się do Święta Miłosierdzia Bożego, które obchodzimy w przyszłą niedzielę.  Jutro nie ma Mszy św. rano.      

2.       Jest do nabycia prasa katolicka: Opiekun, Gość Niedzielny, nowy nr Miłujcie się, WPIS, Niedziela. Dla młodzieży jest Wzrastanie i Mały Gość Niedzielnya dla dzieci Ola i Jaś, Anioł Stróż oraz Tęcza. Są interesujące książki o tematyce religijnej.

3.       Grupa Żywego Różańca zaprasza na pielgrzymkę do Świnic Warckich, Głogowca i Lichenia w dniu 6 maja. Wyjazd sprzed kościoła ok. 730. Zapisy w zakrystii - koszt 25 zł.

4.       Grupa Oliwkowa serdecznie zaprasza na zabawę - "Majówkę z Oliwkową" w dniu 6 maja o godz. 1900 do GOK-u. Wcześniej Msza św. o godz. 18oo w intencji naszej Grupy i  jej Dobroczyńców. Zapisy do końca kwietnia w zakrystii u ks. Mariusza. Ilość miejsc ograniczona – koszt zabawy 25 zł.

5.       W przyszłą niedzielę święto Miłosierdzia Bożego zbiórka do puszek na pomoc dla pogrążonych w wojnie mieszkańców Syrii (szczególnie w Aleppo) – za okazaną pomoc serdeczne Bóg zapłać.

6.   Na pozostały czas świątecznego wypoczynku: Szczęść Boże!                                                                                       proboszcz