Ogłoszenia parafialne na XV Niedzielę Zwykłą (23 IX 2012 r.)

 

1. Jutro w liturgii Kościoła w naszej diecezji  przeżywamy święto poświęcenia Kościoła Katedralnego.

 

2. Jest do nabycia prasa, którą co tydzień rozprowadzamy dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nowym tytułem, który się pojawił jest Niedziela. Są interesujące książki dla wszystkich grup wiekowych np. o grzechach głównych, kalendarz zdzierany na nowy 2013 r., dla młodzieży terminarz młodych na 2013 r. YoucatSą m.in.książki Z dziejów parafii w Opatówku, Dzienniczek Siostry Faustyny, egzorcysty Amortha Silniejsi od zła.  Dla dzieci od 7 do 14 r. życia, mających kłopoty z ortografią jest gra p.t. Chińczyki ortograficzne.

 

3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 1000 zapraszamy do kościoła na spotkanie z księżmi wikariuszami młodzież, która w ubiegłym roku ukończyła gimnazjum i przyjęła sakrament Bierzmowania. 

                    

4. W piątek w przeddzień Imienin ks. Rafała 28 września o g. 1800 Msza św. w Jego intencji  – serdecznie zapraszamy do wspólnoty modlitwy.

  

5. Na 7 października organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy z racji odpustu Matki Bożej Różańcowej. Zapisy w zakrystii u ks. Rafała. 29 września Grupa o. Pio zaprasza Wiernych na pielgrzymkę do Wołczyna do sanktuarium św. O. Pio. Zapisy w zakrystii u ks. Arkadiusza.

 

6. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w tym tygodniu na prace konserwatorskie: rodz. Szymczaków z ul. Ogrodowej, rodz. Drobników i Laskowskich, pp. Alfredzie i Janowi Łańduchom z ul. Turkowskiej i p. Eulalii Wojcieszak z ul. Szkolnej 4B/2.