Ogłoszenia duszpasterskie na XXIV Niedzielę Zwykłą (16 IX 2012 r.)

 

1. Serdecznie zapraszamy w czwartki do uczestnictwa wnabożeństwie do Miłosierdzia Bożego i Mszy św.Msza św. dla młodzieży w piątek o g. 1900.

 

2. Są do nabycia: nowy numer Opiekuna (relacje z ingresu Pasterza diecezji), Gościa Niedzielnego, Przewodnika Katolickiego, Cudów i Łask Bożych, Naszej Arki, Apostolstwo Chorych, Miłujcie sie Misyjne drogi, Wpis w którym warto zwrócić uwagę m.in. na Radiowywiad w cudzie nad Wisłą i inne artykuły z gospodarki i historii Polski. Dla dzieci jest Tęcza, Ola i Jaś, Anioł Stróż i Świat Misji. Dla młodzieży Wzrastanie i Mały Gość Niedzielny z płytą. Dla młodzieży jest terminarz młodych na 2013 r. YoucatJest książka Z dziejów parafii w Opatówku.

 

3. Bóg zapłać za ofiary składane dziś do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.

 

4. W  przyszłą niedzielę po Mszy św. o g. 1700 spotkanie Grupy modlitewnej O. Pio.

 

5. Ksiądz proboszcz parafii p.w. Św. Ap. Piotra i Pawła w Kaliszu zaprasza Wiernych naszej wspólnoty na jubileusz 25-lecia parafii. Swego czasu kiedy budował kościół zbierał ofiary także u nas - informacje na folderkach w gablotce parafialnej.

 

6. Na 7 października organizowana jest pielgrzymka do Częstochowy z racji odpustu Matki Bożej Różańcowej. Zapisy w zakrystii u ks. Rafała.

 

7. Radujemy się z nowego nagłośnienia na cmentarzu grzebalnym co ułatwi nam głębsze uczestniczenie w liturgii sprawowanej w intencji drogich naszemu sercu Zmarłych. Dziękujemy za wsparcie tej inwestycji.

 

8. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w tym tygodniu na prace konserwatorskie: Maria Dziedzic z Rogatki, pp. Janinie i Ryszardowi Gonerom z Józefowa i p. Lucynie Śnieguła z Szulca.