OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ IV ADWENTU (18 XII 2016 r.)

1.       W sobotę 24 grudnia wigilia Bożego Narodzenia. Rano o godz. 600 (!!!) zostaną odprawione ostatnie w tym roku roraty. Wieczorem nie ma Mszy św. Zgodnie z duchem polskiej tradycji w wigilię Bożego Narodzenia zachowajmy wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Niech radości wigilijnego stołu kierują naszą myśl ku Chrystusowemu Ołtarzowi, skąd bierzemy bezcenny skarb — Eucharystię.Radość i pokój niech przy Wieczerzy Wigilijnej i przez całe Święta wypełniają  nasze serca i drogich naszemu sercu Gości.

2.    W sobotę z racji wigilii Bożego Narodzenia Kancelaria Parafialna będzie nieczynna!

3.        W niedzielę w uroczystość Bożego NarodzeniaMsze św.: o północy Pasterka w intencji Parafian, a w ciągu dnia  o godz. 1000,  1200  i  1700.  Nie ma Mszy św. o godz. 800.

4.     Są jeszcze świece z Caritasu i jest do nabycia prasa katolicka szczególnie nowy numer Opiekunajak i pozostałych czasopism religijnych, rozprowadzanych w parafii.Są książki religijne m.in. perełki bożonarodzeniowe, Ewangelia 2017, Kalendarz 365 dni z interesującymi wiadomościami wśród których królują fantastyczne przepisy kulinarne a dla dzieci  Boże Narodzenie. Zabawa z magnesami i in.

5.        Grupa Oliwkowa zaprasza na 21 stycznia 2017 r. na spotkanie noworoczno-opłatkowe do GOK-u, g. 1900. Zapisy w zakrystii, koszt 25 zł.

6.        W czwartek w czasie nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego będziemy się modlili za darczyńców święto mikołajowych dla Domu Samotnej Matki u sióstr
w Odolanowie. Zapraszamy do wspólnoty modlitwy w każdy czwartek na nabożeństwo  do Miłosierdzia Bożego. W piątek nie ma Mszy św. rano.

7.        W poniedziałek na roraty  harcerze przyniosą do kościoła Betlejemskie Światło Pokoju, które przejęli od skautów ze Słowacji.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Proboszcz