OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ XXXIII OKRESU ZWYKŁEGO (13 XI 2016 r.)

1.         W przyszłą niedzielę przeżywamy uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o g. 1000 zostanie odprawione nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem wraz z Aktem Przyjęcia Jezusa za Króla. Uczestnicząc w tym nabożeństwie możemy, pod zwykłymi warunkami, zyskać odpust  zupełny.

2.         W przyszłą niedzielę o g. 1700 z racji wtorkowego wspomnienia w liturgii św. Cecylii Msza św. w intencji Chóru. Uczestnicząc w tej Mszy św. wyrazimy m.in. wdzięczność Przyjaciołom i Członkom Chóru za ich wkład w życie liturgiczne parafii. Zapraszamy Parafian do zaangażowania się w działalność Chóru, który działa już 145 lat.

3.        Serdeczne Bóg zapłać za ofiary dziś złożone na zakup ekogroszku dla naszej świątyni. Pomagając prześladowanym naszym braciom za wiarę w Iraku złożymy w przyszłą niedzielę na ten cel ofiary do puszek – serdeczne Bóg zapłać.   

4.     Do kancelarii parafialnej możemy zgłaszać za drogich naszemu sercu zmarłych na wypominki jednorazowe i całoroczne.

5.       Jest prasa katolicka wraz z Opiekuneminne czasopisma dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Są pozycje o tematyce religijnej m.in. Odkrywcy wieczności. Historia tych, którzy zasmakowali nieba  i  inne.

6.  Planowane jest spotkanie Grupy Oliwkowej 19 listopada tj. w sobotę o godz. 1900. Wcześniej zapraszamy na Mszę św. o godz. 1800. Można jeszcze zapisywać się w zakrystii, składając na ten cel ofiarę 5 zł.

7.     20 listopada w Sanktuarium Jezusa Pięciorańskiego u OO. Paulinów w Wieruszowie odbędzie się o godz. 1015 uroczystość zakończenia w naszej diecezji Nadzwyczajnego Roku Jubileuszu Miłosierdzia Bożego. Zachęcamy wiernych do uczestniczenia w tym nabożeństwie. Chętnych prosimy o powiadomienie kapłana o swej decyzji.

8.     Na prośbę Ośrodka Zdrowia informujemy o badaniach kardiologicznych 18 listopada. Więcej danych na afiszu w gablotce parafialnej.  

9.        Dzisiaj są pobłogosławione opłatki z którymi p. organista uda się do naszych domów.                            
                                                                                                                                                                                  Proboszcz