OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ XXIX OKRESU ZWYKŁEGO (16 X 2016 r.)

1.    W przyszłą niedzielą rozpoczynamy 20 Tydzień Modlitw za Misje Katolickie— hasłem są słowa Miłosierdzie Boże dla całego świata". Serdeczne Bóg zapłać za ofiary składane za tydzień do puszek na działalność misyjną Kościoła i na ultrosonograf dla szpitala w Afryce prowadzonego przez o. Johna Boshoborę. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1200 spotkanie z rodzicami dzieci przygotowujących się do Pierwszego pełnego uczestnictwa we Mszy św.

2.   18 października w święto św. Łukasza Ewangelisty różaniec ofiarujemy w intencji pracowników lecznictwa. 19 października w 32 rocznicę śmierci bł. ks. Jerzego Popiełuszki ( 19  X 1984 r.) prośmy za Jego wstawiennictwem o pomyślność dla Ojczyzny oraz  o szybką Jego kanonizację – w tej intencji ofiarujemy różaniec.  

3.     Jest prasa katolicka: wraz z Opiekuneminne czasopisma oraz książki o tematyce religijnej m.in. bł. ks. Władysława Bukowińskiego Wspomnienia z Kazachstanu. W nowym numerze Miłujcie się warto zwrócić uwagę m.in. na reperkusje z ŚDM, drogę ateistki i punka do Boga, Ratowanie konających grzeszników i inne. 

4.    W przyszłą niedzielę na godz. 1630 serdecznie zapraszamy na różaniec, następnie na Mszę św. o godz. 1700 z udziałem chóru a po Mszy św. na koncert Niby nic chóru Angelus, zespołu Jubilo i zaproszonych P.T. Gości. Więcej danych na afiszach.       

5.    Na prośbę kierownika Ośrodka Zdrowia w trosce o zdrowie Parafian ogłaszamy o badaniach kariologicznych i zapraszamy do skorzystania z nich 4 i 18 listopada br. w Przychodni Lekarskiej na ul. Kościelnej 13. Więcej danych na afiszach w gablotce parafialnej.                         
                                                                                                                                                                                  Proboszcz