Ogłoszenia parafialne na XXI Niedzielę Zwykłą Uroczystość N.M.P. Częstochowskiej (26 VIII 2012 r.)

1. Z racji 73 rocznicy wybuchu II wojny światowej pamiętajmy w modlitwie o pokój i za poległych w obronie Ojczyzny, pomordowanych w obozach koncentracyjnych i łagrach sowieckich. W tej intencji będziemy się modlić także w czwartek 30 VIII o g. 1800 w czasie nabożeństwa do Miłosierdzia Bożego

2. Jest do nabycia nowy numer Opiekuna, Gościa Niedzielnego, Przewodnika Katolickiego, Naszej Arki, Miłujcie się, Cudów i Łask, Apostolstwa Chorych.Dla młodzieży jest Wzrastanie. Dla dzieci jest Świat Misji, Anioł Stróż, a dla rodziców Sygnały troski – temat numeru: Czego uczą się w szkole i w Sieci?. Komputer, dziecko i kontrola rodzicielska. Jest książka o dziejach naszej parafii oraz są podręczniki dla kl. 0,1, 2 i 4.

3. W przyszłą niedzielę Dożynki Parafialno – Gminne. Rozpoczęcie Mszą św. polową na boisku Zespołu Szkół im. S. Mikołajczyka w Opatówku o godz. 1500.

4. Serdeczne Bóg zapłać  za ofiary złożone na opał w ubiegłą niedzielę. Zebrano 7 tys. 387 zł. i 45 gr. Więcej na temat opału powiemy w następne niedziele.

5. W tym tygodniu do piątku włącznie nie ma Mszy św. rano.

6. Serdeczne Bóg zapłać  za ofiary złożone z racji prac konserwatorskich w kościele rodz. Baran z Szulca, rodz. Witczaków z Cieni Pierwszej.