OGŁOSZENIA NA XV NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ (10 VII 2016 r.)

1.           W poniedziałek 11 lipca w liturgii przeżywamy święto św. Benedykta, patrona Europy. Za Jego wstawiennictwem polecajmy Panu Bogu sprawy Europy, aby szanując suwerenność każdego państwa stawała się Ojczyzną ojczyzn zgodnie z duchem Ewangelii Chrystusa.

2.         Jest do nabycia prasa katolicka: Opiekunze zmianami księży w diecezji, Miłujcie się, Cuda i Łaski, i pozostałe czasopisma, które rozprowadzamy w parafii. Są książki o tematyce religijnej m.in. Ja i Ty przez 365 dni, O dziecku, które odwróciło się na pięcie,  świadectwa nawróconych raperów Nowe życie i miłość i inne. Jest różaniec do samochodu z krzyżykiem św. Franciszka.

3.      Zapisy na pielgrzymkę z Grupą Oliwkową w ramach Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę rozpoczną się 19 lipca i potrwają do 4 sierpnia w ramach otwarcia biura parafialnego.

4.   28 lipca planowana jest pielgrzymka autokarowa do Częstochowy na spotkanie z papieżem Franciszkiem. Zapisy u p. Elżbiety Kołomeckiej lub w zakrystii. Koszt 50 zł.

5.      Niniejszym w trosce o wspólne dobro informujemy, że zakład Hellena, działający w Opatówku przyjmuje chętnych do pracy. Zainteresowanych pracą zapraszamy do kontaktu z odpowiednią agendą Zakładu.

6.     W środę 13 lipca po Mszy św. wieczorowej zapraszamy na Różaniec Fatimski                                                                                                                                                                                Proboszcz