Ogłoszenia parafialne na XX Niedzielę Zwykłą (19 VIII 2012 r.)

1. Wszystkim, którzy wyszli na powitanie pielgrzymki, wspierali Pielgrzymów oraz angażowali się w jej zorganizowanie wyrażamy nasze uznanie i serdeczną podziękę: Bóg zapłać.

2. Jest do nabycia nowy numer Opiekuna, Gościa Niedzielnego, Przewodnika Katolickiego, Naszej Arki, Miłujcie się, Cudów i Łask, Wpis-u, Apostolstwa Chorych.Dla młodzieży wakacyjny numer Wzrastania i Małego Gościa Niedzielnego. Dla dzieci jest Świat Misji. Dziś mamy kilkanaście nr nowego dla nas czasopisma Źródło, w którym jest relacja naszego młodego Parafianina z Mszy św. transmitowanej przez Telewizję Trwam. Są interesujące książki o tematyce religijnej i historycznej.

3. Już dziś informujemy, ze dożynki parafialne będziemy obchodzić razem z dożynkami gminnymi 2 września.

4. W przyszłą niedzielę przeżywamy uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej.

5. W tym tygodniu nie ma Mszy św. rano.