OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU ( 21 II 2016 r. )

1.      Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa: Drogi Krzyżowej w piątki o godz. 1700 i Gorzkich Żali w niedziele Wielkiego Postu o godz. 1630. W czwartki na Nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego modlimy się o Boże błogosławieństwo na rekolekcje dla dorosłych, dzieci i młodzieży.

2.    Za składane dziś do puszek ofiary na pomoc polskim misjonarzom pracującym na wszystkich kontynentach serdeczne Bóg zapłać.

3.   Jest do nabycia nowy numer Opiekuna, Gościa Niedzielnego, Przewodnika Katolickiego, Niedzieli, Cudów i Łask, nowy numer WPIS-u, Miłujcie się, Misje dzisiaj, Apostolstwa Chorych, Tęcza, Promyczek Dobra. Dla młodzieży Mały Gość Niedzielny, Wzrastanie. Są interesujące książki o tematyce religijnej.

4.      19 marca zapraszamy na misterium Męki Pańskiej na Cytadelę w Poznaniu. Koszt 10 zł. wyjazd o g. 1500. Zapisy w zakrystii lub u ks. Jacka.

5.     We wtorek 23 lutego Grupa św. O. Pio zaprasza na wspólną modlitwę za przyczyną świętego zakonnika. W sobotę zaś zapraszamy chętnych na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 1700, prowadzoną przez młodzież w intencji powołań z naszej parafii.                                                                                proboszcz