OGŁOSZENIA NA NIEDZIELĘ XIV OKRESU ZWYKŁEGO (5 VII 2015 r.)

1.                Wszystkim, odpoczywającym na wakacjach i urlopach życzymy pięknej pogody i pogłębienia przyjaźni z Bogiem przy korzystaniu z wypoczynku na łonie przyrody. Pracującym zaś na roli i w innych zakładach pracy życzymy Bożego błogosławieństwa i obfitych owoców swego wysiłku.

2.               W sobotę 11 lipca w liturgii święto św. Benedykta, Patrona Europy. Za Jego wstawiennictwem prośmy Boga, by oświecił rządzących w poszczególnych krajach Europy swą łaską, aby tworzyli sprawiedliwe prawa i nie odwracali się od chrześcijańskiego dorobku Starego Kontynentu.

3.               Jest do nabycia prasa katolicka: Opiekun(a w nim tegoroczne zmiany personalne kapłanów), Przewodnik Katolicki, Cuda i Łaski, Egzorcysta (m.in. Walczę o swoje małżeństwo, Matka Boża z Krasnobrodu Patronka egzorcystów i obrończyni dręczonych), Gość Niedzielny, Miłujcie się, Niedziela(a w niej m.in. o egzorcyzmach), Okno Wiary, WPIS, Apostolstwo Chorych.Dla młodzieży jest Wzrastanie, Droga i Mały Gość Niedzielnya dla dzieci Ola i Jaś, Promyczek Dobraz filmem o św. Janie Pawle II z serii Aureola (prosimy, by w lekturę Promyczka włączyły się dzieci z czwartej klasy, po Pierwszej Komunii św.) Tęcza, Anioł Stróż.Są interesujące książki o tematyce religijnej, m.in. Tamar, Mocni ojcowie. Mocne córki, Mogę zwyciężyć, a dla dzieci w wieku od 5 do 10 lat multimedialne prezentacje, zabawy i gry z serii Kocham Polskę oraz gry planszowe o tematyce religijnej, Przygody Jezusa.

4.               W czasie wakacji Kancelaria Parafialna czynna we wtorki i czwartki od godz. 1700 do 1745 a w soboty od godz. 900 do 945.

5.                    W tym tygodniu nie ma Mszy św. rano w sobotę. W czwartki na Nabożeństwie do Miłosierdzia Bożego rozpoczynamy modlitwę w intencji Grupy Oliwkowej, jej Przyjaciół
i Darczyńców oraz pomagających czynnie w organizowaniu Pielgrzymki i jej przebiegu.