OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA II NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU ( 1 III 2015 r. )

1.                            Prosimy wiernych o modlitwę w intencji owocnego przeżycia rekolekcji, które w tym tygodniu rozpoczną się dla dzieci w szkole podstawowej.

2.                          Za składane dziś ofiary do puszek na pomoc polskim misjonarzom pracującym na wszystkich kontynentach serdeczne Bóg zapłać. Na afiszu w gablotce parafialnej mamy podaną możliwość pomocy misjonarzom przez wysyłanie sms-ów. Zachęcamy do wsparcia misji także tą drogą.

3.                          Są do nabycia: nowy numer Opiekuna, Gościa Niedzielnego, Przewodnika Katolickiego, Cudów i Łask, WPIS-u (dramat wygaszania Polski), Miłujcie się, Misje dzisiaj, Apostolstwa Chorych, Niedzieli z płytą.Dla dzieci jest Anioł Stróż, Ola i Jaś, Promyczek Dobraze składanką, Świat misyjny. Dla młodzieży jest Wzrastanie. Są interesujące książki o tematyce religijnej m.in. wiersze ks. Twardowskiego, Przymierze małżeńskie, Mity i fakty. Zeszyty  historii Kościoła, Gadu – G@du z księdzem, wyd. kieszonkowe NT z psalmami i inne. Są ozdoby wielkanocne z wizerunkiem kościoła.

4.                          Od przyszłej niedzieli schola i ministranci naszej parafii będą przed kościołem rozprowadzać ozdoby wielkanocne. Ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone będą na dofinansowanie wyjazdu naszych dzieci do Warszawy. Dziękujemy za wsparcie tej akcji.

5.                          We wtorek po Mszy św. wieczorowej serdecznie zapraszamy na spotkanie do salki katechetycznej osoby, które z naszej parafii chcą się włączyć w przygotowanie do Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016. W niedzielę zaś po Mszy św. o g. 1000 spotkanie w salce członków Żywego Różańca.

6.                          W tym tygodniu Pierwszy Piątek miesiąca. Msze św. rano o g. 700 a wieczorem po Drodze Krzyżowej, odprawianej o g. 1700. Spowiedź przed Mszą rano a wieczorem od g. 1600.