OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NA III NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ ( 26 I 2014 r. )

1. W niedzielę 2 lutego obchodzimy w liturgii święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane popularnie świętem Matki Bożej Gromnicznej.

2. W tym miesiącu minęła 39 rocznica tragicznej śmierci: proboszcza parafii Opatówek ks. kan. Mariana Bruzdy i wikariusza ks. Stefana Czerwińskiego oraz ks. Leonarda Kryściaka, proboszcza z Tłokini. Zapraszamy na Mszę św. w Ich intencji w święto Matki Bożej Gromnicznej o g. 10.00.

3. Jest do nabycia: nowy numer Opiekuna, Gościa Niedzielnego, Przewodnika Katolickiego, Cudów i Łask Bożych, Naszej Arki, Apostolstwa Chorych, Miłujcie się, Tak Rodzinie. Dla dzieci jest Ola i Jaś, Promyczek Dobra,  Świat Misyjny. Dla uczniów od klasy 6 i dla młodzieży Mały Gość Niedzielny, Wzrastanie. Są interesujące książki o religijne dla dzieci, starszych i młodzieży m.in.  Święci, którzy odmienią Twoje życie, Ja i Ty przez 365 dni, Andrzeja Półtawskiego Filozofia dla życia, o Janie Pawle II i inne.

4. W przyszłą niedzielę, zgodnie z prośbą Księdza Biskupa, złożymy do puszek ofiary na pomoc dla Sióstr Klauzurowych.

5. W poniedziałek Msza św. tylko rano. W pozostałe dni porządek Mszy św. i otwarcie kancelarii parafialnej tak jak przed kolędą.

6. Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie Szkoły Podstawowej w Opatówku z okazji Dnia Babci i Dziadka zapraszają na przedstawienie pt. Czerwony Kapturek, które będzie przedstawione w sobotę w auli szkolnej 1 lutego o g. 15.00.                                                                                                                                                                                                                                                            Proboszcz