Ogłoszenia duszpasterskie na XXXIII Niedzielę Zwykłą (17 XI 2013 r.)

1.  W przyszłą niedzielę przeżywamy uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o g. 1000 zostanie odprawione nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem. Uczestnicząc w tym nabożeństwie możemy, pod zwykłymi warunkami, zyskać odpust  zupełny.

2. Są do nabycia: nowy numer Opiekuna, Gościa Niedzielnego, Przewodnika Katolickiego, Cudów i Łask Bożych, Naszej Arki, Apostolstwa Chorych, magazyn: Wiara, Patriotyzm i Sztuka, Miłujcie się. Dla dzieci jest Ola i Jaś, Anioł Stróż, Promyczek Dobra(z zakładką 3D i Listem do rodziców). Dla młodzieży Mały Gość Niedzielny.Są interesujące książki m.in. Katolicki przewodnik po depresji, Orlęta Lwowskie, Czarna Księga Kresów, Słowo na każdy dzień. Ewangelia 2014, Charbel. Święty niezwykłych uzdrowień i cudów, Serce mówi do serca. Dziewięć pierwszych piątków miesiąca dla dorosłych, Brewiarz dla świeckich, i inne. Dla dzieci m.in. Takie życia jaki tydzień, Kocham cię, mamo!, Święty Mikołaj az serii Biblijni bohaterowie gra komputerowa Dawid.

3. W czwartek na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego zapraszamy tych rodziców młodzieży przygotowującej się do sakramentu Bierzmowania ze szkól ponadgimnazjalnych, którzy nie uczestniczyli w spotkaniu w ubiegły czwartek. W piątek o g. 1900Msza św. dla młodzieży w kaplicy św. Anny.  W sobotę o g. 1800 z racji piątkowego wspomnienia w liturgii św. CecyliiMsza św. w intencji Chóru. Uczestnicząc w tej Mszy św. wyrazimy m.in. wdzięczność Przyjaciołom i Członkom Chóru za ich wkład w życie liturgiczne parafii. Zapraszamy Parafian do zaangażowania się w działalność Chóru.

4. W przyszłą niedzielę 24 XI organizowany jest wyjazd do Łodzi na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Koszt 30 zł. Zapisy u ks. Arkadiusza. Spotkanie z Grupą Ojca Pio odbędzie się w autokarze w czasie drogi do Łodzi.

5. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone w tym tygodniu na prace w parafii: pp. Krystynie i Józefowi Sowom z Borowa.